УКР   ENG
test

Лабораторія законодавчих ініціатив

Українська школа полiтичних студiй

Медiа бiблiотека

Мiжнародний фонд Вiдродження


Новини

2011-10-13
ВИПУСКНИКИ ТА УЧАСНИЦЯ ШКОЛИ ВІДВІДАЛИ КОНФЕРЕНЦІЮ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ І ЕКОНОМІЧНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ

За сприяння програми «Схід-Схід: партнерство без кордонів» Міжнародного фонду «Відродження» випускники Школи 2009 року Олексій Кривошеєв, Владислав Івченко,  випускник Школи 2010 року Тарас Ільків, а також учасниця цього року Лідія Якушева відвідали міжнародну конференцію «Фінансова грамотність і економічна журналістика як фактор стабільності і боротьби з бідністю».

Конференція відбулася 7-8 жовтня 2011 року на узбережжі озера Іссик-Куль, Киргизська республіка. Ця конференція була ініціативою неурядових організацій Киргизської Республіки, її проведення стало можливим завдяки підтримці Державної служби регулювання і нагляду за фінансовим ринком при Уряді Киргизської республіки. Цей захід був особливо актуальним для Киргизської республіки з огляду на нещодавнє прийняття Державної програми із підвищення фінансової грамотності населення.

У заході взяли участь представники державних органів, ЗМІ та НУО Киргизської республіки, Таджикістану, Узбекістану, Туркменістану, Вірменії, Грузії, Азербайджану, Молдови та країн Східної Європи. Список учасників конференції.

 

В перший день українські журналісти взяли участь у пленарних сесіях, що були присвячені питанням боротьби із фінансовою та економічною неграмотністю, зокрема, учасники поділилися своїм досвідом навчання різних груп населення управлінню фінансами і  навичкам інвестування. Під час другої пленарної сесії випускники та учасники Школи ознайомилися із економічною і бюджетною журналістикою в Киргизській республіці та основними напрямками ініціатив із підвищення фінансової грамотності населення.

Програму конференції дивись тут.

З матеріалами експертів щодо теми конференції можна ознайомитися тут.

З детальною інформацією щодо конференції можна ознайомитись на сайті.

Ільків Тарас, старший редактор рубрики «Бізнес», інформаційно-новинного ресурсу Кореспондент.net.

“Під час конференції було дуже цікавим обмінятися досвідом з колегами, які представляють не тільки ЗМІ, але й науково-дослідні інститути та організації, поспілкуватися з бізнес-тренерами та людьми, які створюють цілі програми підвищення фінансової грамотності в різних країнах”.


« До списку новин Версія для друку Нагору